DIAMOND SILVER*PL

FelidaeRagdoll Felidae to witryna dla miłośników kotów.
Kierowana jest zarówno do zwykłych sympatyków jak i fanatyków tych pięknych czworonogów. Serdecznie witamy i zapraszamy do lektury.
Miłośnicy Felidae z całego świata, łączmy się!

RAGDOLL FELIDAE

Sklep komputerowy KRIS Ragdoll Felidae Button

KOCIA BIBLIOGRAFIA

ebecca Thatcher

Wydawnictwo "GALAKTYKA"

Kocie Tajemnice

"Kocie tajemnice" nie są typowym poradnikiem. Szczególnego charakteru nadaje książce jej osobisty ton i emanujące z niej ciepło. "Każdy z nas odczuwa dużą potrzebę towarzystwa, jeszcze większą tęsknotę za miłości i potrzebę bycia kochanym. Najczęściej właśnie dlatego przygarniamy koty" - twierdzi autorka, Vicky Halls.

Szczęśliwy Kot

Autor - Dorota Sumińska. "Szczęśliwy kot" to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów. Przeczytasz tu nie tylko o tym, jak należy, ale i jak nie wolno żywić kota. A może Twój kot nie potrafi jeszcze korzystać z toalety? Zajrzyj do książki, a dowiesz się, jak go tego nauczyć(...)

Zaklinacz Kotów

Autor - Claire Bessant (Konsultacja felinologiczna i adaptacja - Międzynarodowy sędzia felinologiczny FIF-e: Wojciech-Albert Kurkowski). "Zaklinacz kotów" to ciekawa książka przeznaczona dla wszystkich tych miłośników kotów, którzy chcieliby zrozumieć złożoną strukturę ich zachowań i pogłębić z nimi przyjacielską więź.

Kot Doskonały

"Kot doskonały" to książka autorstwa Annie Bruce, która przełamuje wiele mitów i przesądów dotyczących kotów, uczy jak zrozumieć i ułożyć kota, tak by życie pod jednym dachem nie stało się pasmem udręk, ale przebiegało w szczęściu, harmonii i zgodzie. Publikacja jest pełna porad zrozumiałych dla każdego, których stosowanie nie wymaga wielu pieniędzy i nie pochłania dużo czasu.

Kot

"Kot" do niedawna był podstawowym czasopismem skierowanym do miłośników Felidae. W erze zdominowanej przez "psiarzy" można było uznać go za swego rodzaju objawienie na krajowym rynku. Zawierał fachowe teksty felinologiczne i artykuły głównie o zwyczajnych kotach domowych (ale także o dzikich), porady weterynaryjne i dotyczące pielęgnacji oraz żywienia. W każdym numerze "Kota" dokładnie poznać można było wybraną rasę dzięki poświęconej jej monografii. Z redakcją tego czasopisma współpracowaliśmy także i my - wcześniej jako "Ocean Blue Felidae", a obecnie "Ragdoll Felidae". Niestety, likwidacja czasopisma uderzyła wkrótce wszystkich współpracowników. Upadek "Kota" to jeden z najtragiczniejszych w skutkach ciosów, jakie w ostatnich latach spadły na wielbicieli Felidae. Jest także ponurym symbolem katastrofalnej sytuacji gospodarczo-politycznej panującej w naszym kraju. Polacy, wstydźcie się!