DIAMOND SILVER*PL

FelidaeRagdoll Felidae to witryna dla miłośników kotów.
Kierowana jest zarówno do zwykłych sympatyków jak i fanatyków tych pięknych czworonogów. Serdecznie witamy i zapraszamy do lektury.
Miłośnicy Felidae z całego świata, łączmy się!

RAGDOLL FELIDAE

Sklep komputerowy KRIS Ragdoll Felidae Button

NELLY (NELA)


Nelly

NELLY

Rasa: Brytyjski Niebieski

Płeć: Kotka

Ojciec: ?

Matka: ?

Urodzona: 124. 08. 2007 r.

Hodowla: ?

Miejsce Zamieszkania: Kamieniec Ząbkowicki

Kraj: Polska

Opiekun: Ewa Sikorska Ptak


O mnie


Jaka jestem

Nazywam się Nelly „Kita-Rokita”. Jak na prawdziwą brytyjską damę przystało, jestem nienagannie wychowana. Wprawdzie nie noszę dystyngowanych kapeluszy jak moja imienniczka, za to mam ten sam kolor sierści co ona. Nie lubię spoufalania się z moim Państwem. Lubię za to być podziwiana i adorowana. Towarzystwa dotrzymuje mi biała kotka rasy ragdoll, jednak nie jest taką damą jak ja – jest za mało wyniosła w stosunku do Państwa. Ponadto posługują mi dwa psy – york i beagle. Muszę jednak zwrócić uwagę na totalny brak zrozumienia dla moich potrzeb i interesów – psy wykazują się dalece idącą arogancją i bezczelnością w stosunku do mojej kociej osoby. Na każdym kroku odmawiają mi jakże zasłużonej i ciężko wypracowanej pozycji kociej damy. W sytuacji zagrożenia usilnie walczę o swoją pozycję. Jeśli zaistnieje konieczność, potrafię nawet i psu pogonić kota. Mimo, ze jestem damą, wiem do czego służą pazury i kły. Lubię na wszystkich patrzeć z góry - posiłki jadam na specjalnie wyznaczonym miejscu, z którego rozpościera się widok na całą podłogę, na której jada reszta całego tego zwierzyńca. Niektórzy złośliwcy roznoszą plotki, że proszę się o jedzenie, wdzięcząc się niemiłosiernie. Chciałam zdementować te informacje, to bzdury wymyślone przez psie lobby, chcące zachwiać moją pozycję. Ponadto oświadczam, że zdjęcia w sieci, na których się „proszę” o jedzenie to fotomontaż – prawdziwe damy się nie „proszą”.


Ulubione jedzenie

Royal Canin


Ulubiona zabawka

Zabawa nie leży w moim guście


Nie lubię

Nadmiaru poufałości


Ulubione zajęcia

Patrzeć na wszystkich i wszystko "z góry"


Co czyni mnie specjalnym

Chodzę własnymi ścieżkami, nic dziwnego, w końcu jestem kotem. Ciężko mnie zmusić do czegokolwiek, jeśli nie mam na to ochoty. A jeśli nawet mam na cos ochotę, to udaję, że nie mam i też mnie ciężko do czegokolwiek nakłonić. Generalnie to cierpię, bo nikt mnie nie rozumie – nawet ja sama (…)


Fotografie


Nelly

Nelly

Nelly

Nelly