DIAMOND SILVER*PL

FelidaeRagdoll Felidae to witryna dla miłośników kotów.
Kierowana jest zarówno do zwykłych sympatyków jak i fanatyków tych pięknych czworonogów. Serdecznie witamy i zapraszamy do lektury.
Miłośnicy Felidae z całego świata, łączmy się!

RAGDOLL FELIDAE

Sklep komputerowy KRIS Ragdoll Felidae Button

NASZE KOTKI

Wszystkie nasze koty są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, a my staramy się im zapewnić jak najlepszą opiekę i warunki. Z racji zawodu mojego męża (lekarz weterynarii) kotki są pod stałą, profesjonalną i troskliwą opieką weterynaryjną. Posiadają pełen program szczepień profilaktycznych. Są regularnie odrobaczane. Posiadają ujemne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych. Karmione są karmami renomowanych firm: Royal Cannin, Hill`s, Biomill.

 

Viktoria Charming Eyes*PL

VICTORIA CHARMING EYES*PL


Rasa:
Ragdoll

Płeć: Kotka

Barwa: Rag a 04 21

Urodzona: 12.10.2008 r.

Hodowla: Charming Eyes*PL

Miejsce Zamieszkania: Kamieniec Ząbkowicki

Kraj: Polska

Opiekun: Ewa Sikorska Ptak


O mnie


Jaka jestem

Urodziłam się w hodowli Charming Eyes*PL, jednak mój prawdziwy dom jest w Kamieńcu Ząbkowickim.
Na początku czułam się trochę zagubiona, ale duma nie pozwoliła mi zbyt długo pokazywać tego po sobie i szybko się zaaklimatyzowałam w nowym otoczeniu. Nie miałam większych problemów z tym, by "dogadać" się z moją nową koleżanką - kotką Nelą, notabene także elitarnej rasy - Brytyjskiej Niebieskiej. Co prawda z początku, jak to u arystokratek bywa, wzajemnie próbowałyśmy pokazać sobie wzajemnie, która jest lepsza i ważniejsza, ale szybklo nam to przeszło. Po czterech miesiącach zaprzyjaźniłyśmy się na dobre. Nauczyłam się też tolerować mieszkające z nami dwa psy - ten gatunek łatwo jest sobie podporządkować, zwłaszcza jak się jest tak inteligentną, łagodną z natury kotką jak ja (...)
Szczególnie cenię sobie ciszę, spokój, towarzystwo mojej opiekunki (której staram się na krok nie odstępować) i wprost uwielbiam być głaskana.


Ulubione jedzenie

Royal Cannin


Ulubiona zabawka

Drapak


Nie lubię

Hałasu


Ulubione zajęcia

Spanie


Co czyni mnie specjalnym

Sama w sobie jestem specjalna - arystokratki nie muszą się specjalnie "produkować". Jestem dumna, dystyngowana, cicha, delikatna, dyskretna i bardzo cierpliwa. Uchodzę za doskonałego towarzysza opiekunki i przede wszystkim za wzorową matkę dla moich kociąt. Należę do elity i radzę Wam o tym pamiętać (...)


Fotografie


Viktoria Charming Eyes*PL

Viktoria Charming Eyes*PL

Viktoria Charming Eyes*PL

Viktoria Charming Eyes*PL